ohnute posuvne zrkadlove dvierka

2010-10-01, 01:12
Odpoveď

ohnute posuvne zrkadlove dvierka

Zdravím vsetkych nabytkarov.Mam problem s ohybaním posuvnych dverí , ci uz na kovaní SEVROL alebo LAGUNA resp. SILENTIS, kde je zaklad pod zrkadlom 12mm DTD a potom nalepene zrkadlo so silikonom. Dvere sa mi vsetky ohli dovnutra skrín... Moj predpoklad je ze to z tej vnutornej strany kde nie je zrkadlo nasalo vlhkost a narastol objem... Ked tie dvere ohnute teraz dam pri kachle (na slnko) predpokladam ze sa ohnu spat... rovnako ako sa ohyba drevotrieska na praziacom slnku... Po vratení sa do povodnej polohy chcem vnutornu stranu zalepit bezpecnostnou foliou ( samolepkou) aby to nesalo vlhkost... Co vy na to ? aKO ste to vyriesili vy ? Dakujem kazdu radu...
2020-05-08, 10:58
Odpoveď

RE: pREHNUTE DVERE

Existuje expander, ktorý vie vyrovnať túto krivosť dverí , ale do 12 mm drevotriesky sa zrejme nebude dať zafrézovať. Druhá vec je že to nikdy nie je dobré lepiť sklo na dosku, nakoľko obidva materíaly majú inú rozťažnosť, naklepšie je zrkadlo vložiť samotné bez bukasovej doky a podlepiť ho bezpečnostnou fóliou.
2013-01-14, 12:16
Odpoveď

ohnuté zrkadlové dvere

Zdravím, zrovna teraz sa mi stal podobný problém, nalepil som zrkadlo na 12 mm surovú drevotriesku , a prehli sa mi dovnútra, chcem sa spýtat ako vám pomohla tá fólia, bola to napr samolepiaca tapeta? ,asi je lepšie použit laminovanú drevotriesku ... do budúcna
2010-10-26, 23:35
Odpoveď

dvierka

Tak ako som písal na zaciatku, dvierka ked som ich dal drevovou ( vnutornou ) stranou ku kachliam , pekne sa ohli naspat... a po nalepení folie zatial drzia.. Dufam ze aj budu... :-) Nema s tym nikto skusenosti ako to vyrovnat ináč ?
2010-10-10, 21:05
Odpoveď

ohnute posuvne zrkadlove dvierka

Mam s tym osobnu skusenost u mna doma!!!!!!
2010-10-08, 00:04
Odpoveď

pREHNUTE DVERE

To nikto mi nenapíse ? No fuj ... :-)

Upozornenie: Na tomto fóre sú prezentované názory návštevníkov stránok a prevádzkovateľ portála DREVARI nepreberá žiadnu zodpovednosť za prezentované názory a ani sa s nimi nestotožňuje.