Formátovacia píla Robland Z400 X1

Profesionálna formátovacia píla značky ROBLAND sa vyznačuje optimálnym pomerom cena / kvalita pre menšie a stredne veľké spoločnosti.

Pílový kotúč 400 mmPílový kotúč 400 mm
Pílový kotúč 350 mm s predrezovým kotúčomPílový kotúč 350 mm s predrezovým kotúčom
Jednotka píly pozostáva z jedného kusu liatiny pre prirodzené pohlcovanie vibrácií a ponúka väčšiu presnosť a stabilitu. Aerodynamický dizajn umožňuje optimálne odsávanie prachu. Ťažký liatinový pílový agregát dosahuje ľahký chod. Systém je bezúdržbový a garantovaná je doživotná presnosť, ako aj hladkosť pohybu.


Píla disponuje hlavným motorom s automatickou brzdou s výkonom 7 kW s možnosťou ručnej zmeny otáčok na 3000 / 4000 / 5000 otáčok za minútu. Bez použitia predrezového kotúča môžete pílu osadiť pílovým kotúčom s priemerom až 400 mm. S predrezovým kotúčom potom spoľahlivo funguje kotúč s priemerom 350 mm.
Samostatný predrez sa pohodlne ovláda a nastavuje za chodu. Priemer nástroja predrezu je 125 mm.

Model X1 je vstupom do základného NC riadenia, čo značí prehľadný dotykový panel, ktorý píle dodáva očakávané high-tech riešenie. Okrem motoricky ovládaného vysunutia a naklopenia pílového kotúča píla exceluje predovšetkým motoricky ovládaným paralelným pravítkom, ktorého pozíciu pohodlne nastavíte na riadiacom displeji. Hodnoty vzdialenosti paralelného pravítka si môžete uložiť do pamäti a spätne ich jedným dotykom vyvolať a pravítko tak prednastaviť. Príplatková výbava robí z tohto stroja takmer pílu budúcnosti.

Stroj je určený na dlhodobé presné rezanie plošného materiálu aj masívu. Lepšia efektivita a rýchlosť rezania je vďaka motorizovanému paralelnému pravítku zaručená. Kúpou formátovacej píly ROBLAND získate spoľahlivého partnera do Vášho stolárstva.

Technické údaje nájdete na tomto odkaze:
https://www.kral-zilina.sk/stroje-technologie/formatovacia-pila-robland-e2800-s-predrezom/

Král, s.r.o.
E-mail: info@kral-zilina.sk
Telefón: 041/ 724 1152
Príspevky autora Král, s. r. o.
 • CNC obrábacie centrá radu EVOLUTION

  Jedinečné medzi vertikálnymi CNC strojmi na obrábanie dreva, dokonale prispôsobené vašim potrebám ako EVOLUTION 7402, EVOLUTION 7405 4mat alebo výkonná verzia EVOLUTION 7405 Connect.
 • Drevárske spoločnosti dôverujú UNTHE – voľbe číslo 1 v drvení

  50 rokov know-how v technológii drvenia dreva a viac ako 13 000 referencií po celom svete robí zo spoločnosti UNTHA shredding technology so sídlom v rakúskom Kuchl pri Salzburgu nie len zodpovedného partnera pre spracovateľov dreva, ale aj jasnú voľbu č. 1 v drvení drevených zvyškov z výroby.
 • Formátovacia píla Robland Z400 X1

  Profesionálna formátovacia píla značky ROBLAND sa vyznačuje optimálnym pomerom cena / kvalita pre menšie a stredne veľké spoločnosti.
 • Stlačený vzduch a jeho kvalita

  V praxi sa stretávame so žiadosťami o pomoc pri riešení problémov na rôznych typoch zariadení, ktoré potrebujú pre svoju prácu stlačený vzduch s tým, že zariadenie nefunguje spoľahlivo.
 • Servisná zmluva na stroje a technológie

  Uvažovali ste niekedy nad zabezpečením pravidelných prehliadok technického stavu Vašich strojov a technológií? Veď pri autách je to bežná vec, nad ktorou sa ani nezamýšľame. Predsa chceme, aby nám vždy správne fungovali.
Mohlo by Vás zaujímať
DREVARI.SK, s.r.o.
DREVARI.SK, s.r.o.