HOLZ-HER prichádza s novinkou POWER-PIN 7605!

S POWER-PIN 7605 predstavuje HOLZ-HER kompaktný stroj na vŕtanie a vkladanie kolíkov, ktorý pracuje plnoautomaticky a perfektne doplní nestingové centrum.
Power-Pin 7605Power-Pin 7605
S novým POWER-PIN 7605 môže jeho užívateľ v budúcnosti drevené kolíky vkladať plnoautomaticky a tým ideálne doplnení nestignové centum. Po CNC obrábaní nebude teda potrebné manuálne vkladanie kolíkov, čo nie len šetrí čas, ale zvyšuje aj spoľahlivosť výrobného procesu. Vybrať si budú môcť užívatelia z dvoch prevedení: „classic“ a „dynamic“. Obe prevedenia sa vyznačujú inovatívnou technológiou, intuitívnym ovládaním a kompaktnou stavbou. Zatiaľ čo pri „classic“ verzii POWER-PIN sa musia prítlačné trámy nastaviť na hrúbku materiálu manuálne, vo variante „dynamic“ je celý proces plne automatický a programovo riadený. Okrem toho ponúka táto vylepšená verzia aj servo-motoricky riadenú hĺbku a tiež výšku osi Z vŕtania. K dispozícii sú aj opcie verzie „dynamic“ s praktickým VISE-LED ukazovateľom polohy a s ďalšími pridanými horizontálnymi vrtákmi.

Na stroji POWER-PIN je možné pracovať s vopred povlakované kolíky ale aj so štandardnými drevenými kolíkmii s lepidlom D1 (viskozita 150-350 mPa.s.) S pomocou dopravníka dostupného ako dodatočná výbava je možné tiež v priebehu pár minút vymeniť 6mm kolíky za 8 mm. Funkčné dĺžky kolíkov sú 30mm, 35mm a 40mm. Veľký podporný stôl umožňuje viacpoľové nakladanie, vďaka čomu môžete opracovávať niekoľko dielcov efektívne vedľa seba, pričom intuitívna koncepcia upnutia zabezpečuje bezpečné a rýchle nakladanie a vykladanie. V ponuke je viacero variant stupňa automatizácie.

POWER-PIN je kompaktný vo všetkých smeroch. Všetky agregáty a zásobník sú plne integrované v stroji. Vďaka svojej nenáročnosti na priestor bude pasovať do každej dielne – zaberie iba 4m2 pôdorysu a je jeho výška dosahuje iba 1755mm. Kryt stroja ponúka tiež praktické odkladacie miesto na vyrobené dielce – vo výške iba 1215mm, za čo Vám poďakuje aj Váš chrbát. V závislosti od toku materiálu vo Vašej dielni, môže POWER-PIN nie len stáť voľne v priestore, ale môže byť tiež postavený celkom pri stene.

Zaujal Vás POWER-PIN od HOLZ-HER?
Chceli by ste získať viac informácií?
Sme tu pre Vás!

www.kral-zilina.sk
info@kral-zilina.sk // +421 41/724 1152


Príspevky autora Král, s. r. o.
Mohlo by Vás zaujímať
 • Stolní pila Wood-Mizer MS750 pro profesionální formátování desek a řezání dřeva

  Společnost Wood-Mizer rozšiřuje svůj sortiment dřevoobráběcích strojů o pokročilou pilu na desky pro řezání různých desek, dřevěných tabulí a masivního dřevěného materiálu. Model MS750 je vybaven robustní řeznou jednotkou z litiny, drážkovacím pilovým kotoučem a hliníkovým posuvným stolem. Stroj byl vyvinut pro truhlářské dílny a výrobce nábytku, kteří neustále hledají efektivnější způsoby přesného formátování a řezání různých dřevěných materiálů.
 • Wood-Mizer rozšiřuje svou Dřevoobráběcí řadu vysoce funkční stolní pilou MS500

  Tento profesionální nástroj je výsledkem spolupráce evropských inženýrů a zkušených truhlářů. Byl vyvinut tak, aby odpovídal každodenním potřebám malé a střední truhlářské dílny a umožňoval efektivní řezání různých druhů dřevěných desek.
 • Zapojte umělou inteligenci do procesu optické kontroly dřeva

  Suky, trhliny nebo ulámané rohy. Tyto a mnohé další vady mají negativní vliv na kvalitu dřeva, a tak snižují jakost finálních dřevěných výrobků. Proto je důležité je při výrobním procesu odhalit včas. Díky systémům optické kontroly je hledání vad a třídění nejen rychlé, ale i velmi přesné.
 • Společnost Wood-Mizer přidává k řadě pil LT20 volitelnou hlavu WIDE (široká)

  Uvedením pily LT20WIDE na trh společnost Wood-Mizer dokončila implementaci možnosti WIDE do celé řady pil LT, která zahrnuje stroje LT15, LT20, LT40 a LT70.
 • Prírodné, prirodzené, naturálne. Riešenia pre každú požiadavku

  V dnešnej dynamickej dobe si každý z nás po náročnom pracovnom dni hľadá zónu pre relax a regeneráciu. Zároveň ma každý svoje vlastné požiadavky na prostredie, ktoré zónu nášho oddychu definujú. Okenné elementy ako aj zimné záhrady sú dnes ich neoddeliteľnou súčasťou.
DREVARI.SK, s.r.o.
DREVARI.SK, s.r.o.