Výroba okien a dverí s WEINIG: Vaša cesta k rentabilite

Okná vyrábané na mieru, špeciálne veľkosti a malé série – to je dnes realita vo výrobe okien. Efektívna výroba okien už nie je možná klasickými výrobnými metódami.
WEINIG Conturex - séria profilovacích liniekWEINIG Conturex - séria profilovacích liniek

WEINIG má riešenie aj na tento problém: rámovú výrobu. V jednom procese sú kompletne opracovávané krídlo po krídle a rám po ráme. To znamená rezanie dĺžky, vyrezávanie zasklievacích líšt, čapovanie, drážkovanie, dĺžkové profilovanie a frézovanie okolo lepených krídel bez jedinej výmeny nástroja. A vy môžete ekonomicky a úsporne zhotovovať aj dielce po jednom kuse v zákazke.

WEINIG ponúka širokú škálu produktov, od malých samostatných strojov cez zariadenia na výrobu okien až po vysoko-komplexné výrobné linky

Spája tieto výhody:
• kratšie výrobné časy
• rovnomerná pracovná výťaž
• hladký tok materiálu
• bez kreslenia
• bez hľadania a delenia
• bez drahého skladovania
• a pre Vás to znamená: vyššiu rentabilitu

S pomocou rámovej výroby umožňuje WEINIG dodatočné zlepšenie organizovaného pracovného procesu. Napríklad výroba po jednom kuse, ktorá šetrí ofalcovanie krídlových dielcov. Existuje aj delenie profilov, ktoré umožňuje vyrobiť viacero druhov profilu za pomoci jedného nástroja. Tým sa drasticky redukuje celkový počet nástrojov nasadených na jednom zariadení a dosiahnuté sú minimálne prestoje vo výrobe.


WEINIG produkty a riešenia pre výrobu dverí a okien


Okná, dvere, fasády, zimné záhrady a ešte oveľa viac vyrobíte flexibilne, ekonomicky a v najvyššej kvalite s týmito WEINIG CNC obrábacími centrami:
Séria WEINIG CONTUREX – profilovacie CNC centrá pre remeselníkov a priemysel
Zosieťované systémové zariadenia WEINIG CONTUREX – prepojené systémové riešenia pre priemysel s vysokým výkonom

Radi Vám poskytneme bližšie informácie a detaily o top produktoch WIENIG pre výrobu okien a dverí.

Neváhajte nás nezáväzne kontaktovať na známych adresách:

Král, s. r. o.
Predmestská 83,
010 01 Žilina // info@kral-zilina.sk // +421 41/754 1152


Príspevky autora Král, s. r. o.
Mohlo by Vás zaujímať
 • Stolní pila Wood-Mizer MS750 pro profesionální formátování desek a řezání dřeva

  Společnost Wood-Mizer rozšiřuje svůj sortiment dřevoobráběcích strojů o pokročilou pilu na desky pro řezání různých desek, dřevěných tabulí a masivního dřevěného materiálu. Model MS750 je vybaven robustní řeznou jednotkou z litiny, drážkovacím pilovým kotoučem a hliníkovým posuvným stolem. Stroj byl vyvinut pro truhlářské dílny a výrobce nábytku, kteří neustále hledají efektivnější způsoby přesného formátování a řezání různých dřevěných materiálů.
 • Wood-Mizer rozšiřuje svou Dřevoobráběcí řadu vysoce funkční stolní pilou MS500

  Tento profesionální nástroj je výsledkem spolupráce evropských inženýrů a zkušených truhlářů. Byl vyvinut tak, aby odpovídal každodenním potřebám malé a střední truhlářské dílny a umožňoval efektivní řezání různých druhů dřevěných desek.
 • Zapojte umělou inteligenci do procesu optické kontroly dřeva

  Suky, trhliny nebo ulámané rohy. Tyto a mnohé další vady mají negativní vliv na kvalitu dřeva, a tak snižují jakost finálních dřevěných výrobků. Proto je důležité je při výrobním procesu odhalit včas. Díky systémům optické kontroly je hledání vad a třídění nejen rychlé, ale i velmi přesné.
 • Společnost Wood-Mizer přidává k řadě pil LT20 volitelnou hlavu WIDE (široká)

  Uvedením pily LT20WIDE na trh společnost Wood-Mizer dokončila implementaci možnosti WIDE do celé řady pil LT, která zahrnuje stroje LT15, LT20, LT40 a LT70.
 • Prírodné, prirodzené, naturálne. Riešenia pre každú požiadavku

  V dnešnej dynamickej dobe si každý z nás po náročnom pracovnom dni hľadá zónu pre relax a regeneráciu. Zároveň ma každý svoje vlastné požiadavky na prostredie, ktoré zónu nášho oddychu definujú. Okenné elementy ako aj zimné záhrady sú dnes ich neoddeliteľnou súčasťou.
DREVARI.SK, s.r.o.
DREVARI.SK, s.r.o.