Inteligentná dielňa od Holz-Her v najmenšom priestore

Optimalizované procesy prostredníctvom zosieťovania – dobré riešenie pre malé remeselné podniky!

Vaša sieť strojov umožňuje dokonalú integráciu vertikálnych formátovacích píl. Všetky nárezové plány si môžete vytvoriť ručne vopred v kancelárii alebo ich jednoducho importovať do softvéru HOLZ-HER Opti-Base V-Cut ako súbor CSV. Všetky diely tak možno integrovať do výrobného toku na ďalšie spracovanie.

Podrobný návod na efektívne rozdelenie platní:
Opti-Base-V-Cut profesionálna optimalizácia porezu: pre dokonalé využitie materiálu s najlepším výsledkom optimalizácie
nová 15,6"-dotyková obrazovka & prehľadná pracovná plocha: pre rýchlu a jednoduchú obsluhu a správu objednávok, zoznamov materiálov a dielov.
V optimalizačnom pakete zahrnutá tlačiareň štítkov: pre jednoznačnú identifikáciu dielov

Nepretržitý tok údajov šetrí veľa drahocenného pracovného času.

Optimalizačný paket HOLZ-HER Opti-Base V-Cut je možné dodávať do vertikálnych formátovacích píl HOLZ-HER SECTOR aj vrátane kancelárskej verzie optimalizačného softwaru.

Pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte na uvedených kontaktných číslach alebo emailom.

Samuel F a š k o
konateľ spoločnosti
+421 903 554 200
samo@kral-zilina.sk
info@kral-zilina.sk


Príspevky autora Král, s. r. o.
Mohlo by Vás zaujímať
 • Stolní pila Wood-Mizer MS750 pro profesionální formátování desek a řezání dřeva

  Společnost Wood-Mizer rozšiřuje svůj sortiment dřevoobráběcích strojů o pokročilou pilu na desky pro řezání různých desek, dřevěných tabulí a masivního dřevěného materiálu. Model MS750 je vybaven robustní řeznou jednotkou z litiny, drážkovacím pilovým kotoučem a hliníkovým posuvným stolem. Stroj byl vyvinut pro truhlářské dílny a výrobce nábytku, kteří neustále hledají efektivnější způsoby přesného formátování a řezání různých dřevěných materiálů.
 • Wood-Mizer rozšiřuje svou Dřevoobráběcí řadu vysoce funkční stolní pilou MS500

  Tento profesionální nástroj je výsledkem spolupráce evropských inženýrů a zkušených truhlářů. Byl vyvinut tak, aby odpovídal každodenním potřebám malé a střední truhlářské dílny a umožňoval efektivní řezání různých druhů dřevěných desek.
 • Zapojte umělou inteligenci do procesu optické kontroly dřeva

  Suky, trhliny nebo ulámané rohy. Tyto a mnohé další vady mají negativní vliv na kvalitu dřeva, a tak snižují jakost finálních dřevěných výrobků. Proto je důležité je při výrobním procesu odhalit včas. Díky systémům optické kontroly je hledání vad a třídění nejen rychlé, ale i velmi přesné.
 • Společnost Wood-Mizer přidává k řadě pil LT20 volitelnou hlavu WIDE (široká)

  Uvedením pily LT20WIDE na trh společnost Wood-Mizer dokončila implementaci možnosti WIDE do celé řady pil LT, která zahrnuje stroje LT15, LT20, LT40 a LT70.
 • Prírodné, prirodzené, naturálne. Riešenia pre každú požiadavku

  V dnešnej dynamickej dobe si každý z nás po náročnom pracovnom dni hľadá zónu pre relax a regeneráciu. Zároveň ma každý svoje vlastné požiadavky na prostredie, ktoré zónu nášho oddychu definujú. Okenné elementy ako aj zimné záhrady sú dnes ich neoddeliteľnou súčasťou.
DREVARI.SK, s.r.o.
DREVARI.SK, s.r.o.