UNTHA výrazne zvyšuje svoj predaj prevzatím spoločnosti na oceľové konštrukcie

Spoločnosť UNTHA shredding Technology GmbH, výrobca priemyselných systémov drvenia z rakúskeho mesta Kuchl, sa obzerá späť za rokom 2022 s výrazným nárastom tržieb o 10 miliónov eur, a teda až na takmer 80 miliónov eur.

Predaných bolo viac ako 500 drvičov – nárast bol zaznamenaný vo všetkých produktových segmentoch. Export tvoril až 90%. Spoločnosť je zastúpená ďalšími štyrmi dcérskymi spoločnosťami v Nemecku, Poľsku, Amerike a Anglicku. Okrem toho UNTHA v predošlom roku rozšírila svoju pôsobnosť zastúpením na tureckom trhu, ktorý tak doplnil medzinárodné zastúpenie už v 40 krajinách sveta.

UNTHA vyvíja a vyrába drviče a dopravníky, pričom vlastná výroba tvorí až okolo 80%.

Koncom roka 2022 UNTHA prevzala firmu na oceľové konštrukcie Aigner Stahlbau Verkehrstechnik GmbH z Pöttelsdorf v Burgenlande. Chce si tým zabezpečiť predovšetkým bezpečnosť dodávok dôležitých komponentov, s čím začali už pred pár rokmi. Zabezpečuje si tým dodávateľské reťazce a zaručuje včasné doručenie zákazníkom.

V prípade záujmu o cenovú ponuku na drviče dreva nás neváhajte kontaktovať.

S pozdravom
Král Žilina


Príspevky autora Král, s. r. o.
Mohlo by Vás zaujímať
 • Objevte novou pilu Wood-Mizer LT20START

  Pila Wood-Mizer LT20START nově definuje pojem technicky vyspělé pily s plnou hydraulikou a díky své atraktivní ceně je dostupná široké veřejnosti.
 • Jak omítačky a multiripy přidají pilařskému provozu hodnotu

  Omítačky a multiripy jsou konstruovány tak, aby dokázaly konzistentně a efektivně a s velmi malými tolerancemi ohranit boky prken, fošen i krajinek a rozřezávat hranoly na prkna. Každá pila, která chce zvýšit svůj výkon, přesnost řezání a míru využití, aby dosáhla vyšších výnosů, může k dosažení těchto cílů použít omítačku nebo multirip.
 • Holzbau Sud | Drevo je srdcom každého projektu

  Spoločnosť Holzbau Sud bola založená v roku 1990 a rozrástla sa vďaka zameraniu na moderný štýl a medzinárodný trh s riešeniami pre veľké verejné budovy a obytnú architektúru, ktoré vychádzajú zo stretnutia moderných technológií a starobylej talianskej kultúry využívajúcej drevo.
 • Do prodeje šel vadný kus? Zlepšete proces kontroly kvality a měření

  Vysoká kvalita a přesnost finálního produktu je zásadní v mnoha zaměřeních dřevovýroby. Když se do rukou zákazníka dostane nevyhovující kus, problém je na světě. Výrobce se musí vypořádat nejen s náklady na řešení reklamací, ale také se závažným rizikem poškození dobrého jména.
 • Objevte Wood-Mizer LX50START a LX50SUPER - nejlepší cena mezi nízkorozpočtovými pilami

  Společnost Wood-Mizer aktualizovala svou řadu pil LX50 a přizpůsobila tak svou nabídku současným podmínkám na trhu a rostoucímu očekáváním zákazníků.
DREVARI.SK, s.r.o.
DREVARI.SK, s.r.o.