Precízne ofrézovanie všetkých štyroch hrán dielca s HOLZ-HER

Kompletné CNC obrábanie s možnosťou Lamello P-System
CNC Evolution 7405 Connect od Holz-Her ponúka precízne ofrézovanie všetkých štyroch hrán dielca a z toho vyplývajúce kompletné formátovanie.
Tzv. TuerenpaketTzv. Tuerenpaket

CNC Evolution 7405 CNC Evolution 7405
Stroj ponúka presné frézovanie všetkých štyroch hrán obrobku a z tohto vyplývajúce kompletné formátovanie.

Variant výbavy Connect umožňuje aj zabudovanie profilových drážok pre konektory Lamello P-System. Konektory je možné zafrézovať na všetkých štyroch hranách a aj do plochy v smere X a Y. Pre túto aplikáciu bol Evolution doplnený o ďalšiu siedmu pozíciu na výmenu nástrojov, pre novú kompaktnú uhlovú prevodovku a príslušné programovacie makro pre NC hops.

Stroj má priechodný rozmer 1200 mm na výšku a neobmedzené spracovanie na dĺžku. Hrúbka materiálu je od 8 do 70 mm.

Upínaním obrobku na zadnej strane je možné opracovať celý obvod vrátane horizontálneho vŕtania bez dodatočného preychtávania. K dispozícii je aj balík pre výrobu dverí „Türenpaket“.

Pre bližšie informácie sme Vám radi k dispozícii.

Král, s. r. o. Žilina
www.kral-zilina.sk
+421 41/724 11 52


Príspevky autora Král, s. r. o.
Mohlo by Vás zaujímať
 • Systémy Wood-Mizer průmyslového pilařství představené na veletrhu LIGNA 2023

  Během veletrhu LIGNA představila společnost Wood-Mizer Systems své nejlepší a nejmodernější linky, včetně jedné určené pro zpracování velkých objemů dřeva na bázi průmyslové pily WB2000 a další vyvinuté pro zpracování kulatiny na paletová prkna na bázi dvojité svislé pily TVS-HD.
 • Wood-Mizer na veletrhu LIGNA 2023

  Wood-Mizer na veletrhu LIGNA 2023: dvě průmyslové pilařské linky na zpracování kmenů, kompletní řada kompaktních dřevoobráběcích strojů Wood-Mizer a první průmyslový typ pily poháněné elektrickou baterií
 • Ošetření venkovních teras – víte čím a jak?

  V posledních letech se stalo moderní záležitostí budování teras. Nejen kolem rodinných domů, ale velice často i v komerčních objektech. Spektrum zde použitých materiálů je široké, my se nyní budeme věnovat především terasám dřevěným. Dřevo používané na terasy je buď exotické (teak, bangkirai, douglaska, massaranduba atd.) nebo evropské (modřín, smrk, borovice, dub, akát).
 • Ošetrovanie vonkajších terás - viete čím a ako?

  V posledných rokoch sa stalo budovanie terás modernou záležitosťou, preto sa ich okolo domov rodia stovky z rôznych materiálov. My sa teraz budeme venovať predovšetkým terasám dreveným. Drevo požívané na terasy je buď exotické (teak, bangkirai, douglaska, massaranduba atď.) alebo európske (smrekovec, smrek, borovica, dub, agát).
 • Wood-Mizer uvede na trh 4strannou srovnávačku/tvarovačku MP280

  Wood-Mizer rozšiřuje škálu svých dřevozpracujících strojů oznámením nové srovnávačky/tvarovačky MP280. Tento stroj je kompaktní jednotka slučující nejlepší vlastnosti vyhlášených a osvědčených srovnávaček/tvarovaček MP360 a MP260.
DREVARI.SK, s.r.o.
DREVARI.SK, s.r.o.