LIGNA.19, Hannover- Najväčšia a najvýznamnejšia výstava v brandži

Think Weinig. To je tohtoročné motto najväčšej a najvýznamnejšej výstavy drevárskych a nábytkárskych technológií LIGNA 2019. Po dvoch rokoch sa máme opäť možnosť stretnúť na výstavisku v Hannoveri, V HALE 27 v dňoch 27. -31.5. 2019.

Think Weinig. To je tohtoročné motto najväčšej a najvýznamnejšej výstavy drevárskych a nábytkárskych technológií LIGNA 2019.
Po dvoch rokoch sa máme opäť možnosť stretnúť na výstavisku v Hannoveri, V HALE 27 v dňoch 27. -31.5. 2019.

Naša spoločnosť, v snahe uľahčiť vám možnosť návštevy tejto výstavy, vám plne pomôže so získaním VSTUPENKY ZDARMA NA CELÝ TÝŽDEŇ a pokiaľ budete chcieť, pomôže nájsť vhodné ubytovanie.

Ako na to?

Stačí ak nás mailovo kontaktujete na info@kral-zilina.sk alebo vypíšete formulár na https://www.kral-zilina.sk/think-wenig/ .
My sa postaráme o vašu registráciu a zašleme vám potrebné informácie.

Zažime spolu priamo v akcii to najmodernejšie a najlepšie, čo táto doba pre nás ponúka.
Výstava sľubuje 50 exponátov, novinky, technológie zvyšujúce efektívnosť výroby, prehľadnosť výrobného procesu či jednoduchosť ich obsluhy.

Nezabudnite sa zastaviť u nás v HALE 27 „na kus reči“.


Budeme sa na vás tešiť!

info@kral-zilina.sk
+421 903 501 547Príspevky autora Král s.r.o.
Mohlo by Vás zaujímať
 • Nové Wood-Mizer pily, omítačky a tvarovačky na LIGNA 2019

  Na veletrhu LIGNA 2019 předvede Wood-Mizer novou paletu tvarovaček/srovnávaček a nových pil pro vysoce produktivní podniky i pro začínající podnikatele.
 • Wood-Mizer na veletrhu LIGNA 2017

  S řadou nových výrobků pro první představení světovému dřevařskému průmyslu, byla LIGNA 2017 pro Wood-Mizer velice významná a největší světová výstava zpracování dřeva nezklamala – výsledkem je nejlepší zkušenost pro firmu Wood-Mizer na tomto veletrhu za posledních 10 let.
 • Dny otevřených dveří INTOREX

  S potěšením si Vás dovolujeme informovat, že ve dnech 16. a 17. června 2016 proběhne ve společnosti INTOREX den otevřených dveří společně s představením nově vybudovaného výrobního závodu ve městě Torreló, poblíž Barcelony ve Španělsku.
 • Spoločnosť BRAS, s.r.o. Vás srdečne pozýva na výstavu WoodTec

  Obchodná spoločnosť BRAS Vás srdečne pozýva na 14. medzinárodný veľtrh drevospracujúceho a nábytkárskeho priemyslu WoodTec. Na výstavnej ploche 200 m2 v pavilóne V stánku 108 v termíne od 20. – 23. 10. zákazníkom predstaví široké predajné portfólio pokrokových technologických riešení a noviniek vhodných aj do malých a stredných výrob.
 • Novinky v expozícií Bras : Frézovacie centrum a formátovacia píla

  Spoločnosť Bras s.r.o. je obchodná firma s bohatými skúsenosťami v oblasti predaja, poradenstva a servisu drevoobrábacích strojov, zariadení a technológií. Ponúka stroje od talianskych výrobcov, ktorí vo svojom obore patria medzi absolútnu špičku, čo dokazuje aj množstvo vlastných technologických patentov.
DREVARI.SK, s.r.o.
DREVARI.SK, s.r.o.