Pozvánka na INTECH 16.-18.10.2018 Tauberbischofsheim

Firma Král s.r.o. Žilina vás pozýva na jedinečnú výstavu InTech, kde vám náš hlavný partner, firma Weining predstaví svoje technológie na viac ako 3000 m2.

Či už hľadáte komplexné systémové riešenie pre vašu firmu alebo individuálne stroje, tu rozhodne nájdete všetko!
My tam budeme tiež a radi vás uvidíme.

Viac informácií nájdete tu: www.kral-zilina.sk/wp-content/uploads/2018/10/InTech-2018_WEINIG.pdf

Ďakujeme a budeme sa tešiť na stretnutie s vami,

Firma Král
www.kral-zilina.skPríspevky autora Král s.r.o.
Mohlo by Vás zaujímať
 • Wood-Mizer na veletrhu LIGNA 2017

  S řadou nových výrobků pro první představení světovému dřevařskému průmyslu, byla LIGNA 2017 pro Wood-Mizer velice významná a největší světová výstava zpracování dřeva nezklamala – výsledkem je nejlepší zkušenost pro firmu Wood-Mizer na tomto veletrhu za posledních 10 let.
 • Dny otevřených dveří INTOREX

  S potěšením si Vás dovolujeme informovat, že ve dnech 16. a 17. června 2016 proběhne ve společnosti INTOREX den otevřených dveří společně s představením nově vybudovaného výrobního závodu ve městě Torreló, poblíž Barcelony ve Španělsku.
 • Spoločnosť BRAS, s.r.o. Vás srdečne pozýva na výstavu WoodTec

  Obchodná spoločnosť BRAS Vás srdečne pozýva na 14. medzinárodný veľtrh drevospracujúceho a nábytkárskeho priemyslu WoodTec. Na výstavnej ploche 200 m2 v pavilóne V stánku 108 v termíne od 20. – 23. 10. zákazníkom predstaví široké predajné portfólio pokrokových technologických riešení a noviniek vhodných aj do malých a stredných výrob.
 • Novinky v expozícií Bras : Frézovacie centrum a formátovacia píla

  Spoločnosť Bras s.r.o. je obchodná firma s bohatými skúsenosťami v oblasti predaja, poradenstva a servisu drevoobrábacích strojov, zariadení a technológií. Ponúka stroje od talianskych výrobcov, ktorí vo svojom obore patria medzi absolútnu špičku, čo dokazuje aj množstvo vlastných technologických patentov.
 • Software pro dřevostavby a schody představí WETO AG

  Firma WETO AG bude na veletrhu Wood-Tec v Brně prezentovat 3D CAD/CAM software pro krovy, dřevěné konstrukce, dřevostavby a schody. Novinkou jsou zcela nová verze profesionálního programu VisKon V9 pro kompletní dřevostavby a dále programu na projektování schodů VisKon schody.
DREVARI.SK, s.r.o.
DREVARI.SK, s.r.o.