Pozvánka na konferenciu SLIAČSKE POOHLIADNUTIE 2018

Pozývame Vás na konferenciu SLIAČSKE POOHLIADNUTIE, ktorá sa uskutoční 3. - 4.10.2018 v hoteli Palace na Sliači.
PozvánkaPozvánka
Konferencia SLIAČSKE POOHLIADNUTIE - moderné prírode blízke hospodárenie vo svetle záverov medzinárodnej konferencie Sliač 1956, venovanej výberkovému hospodáreniu v lesoch, taký je názov konferencie, na ktorú Vás týmto s potešením pozývame. Koná sa nielen ako pripomienka medzinárodného stretnutia lesníkov, ktorí sa na Sliači na jeseň 1956 venovali hodnotám výberkového hospodárskeho spôsobu, ale predovšetkým ako výraz nášho spoločného presvedčenia o rozhodujúcom význame jednej z foriem prírode blízkeho obhospodarovania lesa pre správu lesov Slovenska v 21. storočí.

Prihlášku nájdete na adrese: https://lf.tuzvo.sk/sk/file/2042/download?token=h_ckrbLh


Príspevky autora TUZVO
Mohlo by Vás zaujímať
 • WOOD-TEC potvrdil svou pozici nejdůležitější dřevařské a nábytkářské události pro Česko a Slovensko - předběžná záverečná zpráva

  Automatizace, robotizace a digitalizace ve zpracování dřeva a výrobě nábytku – to jsou hlavní trendy, které představil patnáctý ročník Mezinárodního veletrhu pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl WOOD-TEC, který je zaštítěn podporou světového sdružení EUMABOIS. Právě zaměření na průmysl 4.0 odráží poptávku zpracovatelů dřeva a nábytkářů, kteří řeší způsob zvládání zakázek při aktuálním nedostatku kvalifikovaných pracovních sil.
 • WOOD-TEC 2017: vrací se WOOD-TEC aréna, novinkou bude exponátová soutěž

  V pořadí již 15. ročník Mezinárodního veletrhu pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl WOOD-TEC proběhne na brněnském výstavišti od 31. 10. do 3. 11. 2017. Jedná se o nejdůležitější veletrh pro dřevozpracující a nábytkářský průmysl v České republice a na Slovensku.
 • ČIERNY BALOG: Pripravujú pietny akt venovaný obetiam lesov

  V tomto roku pribudlo na Symbolickom lesníckom cintoríne vo Vydrovskej doline pri Čiernom Balogu 26 tabuliek s menami zosnulých
 • Slovenský nábytok získal ocenenie

  Hodnotiteľská komisia výstavy nábytku Moddom ocenila kvalitné vyhotovenie kuchýň Decodom, pôsobivý odkaz na minulosť prostredníctvom retro kuchyne a efektívne využitie komunikačných aktivít k príprave veľtrhu.
 • Veľtrh Nábytok a bývanie v Nitre predstaví drevodomy

  Novinky a trendy v oblasti bývania predstaví 26. ročník veľtrhu Nábytok a bývanie, ktorý bude od 8. do 13. marca na Výstavisku Agrokomplex v Nitre. Jeho hlavnou témou bude dôležitosť pocitu vnímať svoj domov ako svoje kráľovstvo. Tohtoročnou novinkou je prvý ročník podujatia zameraného na modernú a tradičnú architektúru z dreva, ktoré ponesie názov Moderné drevodomy.
DREVARI.SK, s.r.o.
DREVARI.SK, s.r.o.