Prvé úspechy - DobriBobri s.r.o.


Potrebujete rýchlo uverejniť svoju ponuku?
Kliknite sem pre bezplatné uverejnenie inzerátu!

Prvé úspechy - DobriBobri s.r.o.

Predaj / Ponuka > Drevoobrábacie stroje

Máme za sebou prvú tretinu roka a sme veľmi potešení ako ste na nás zareagovali a že nás vnímate nielen ako predajcu ale aj priateľa, ktorý navštívi, poradí, pripraví konkrétne riešenie a je vám kedykoľvek k dispozícii. Množstvo nových klientov a priateľov nás presvedčilo, že ideme tou správnou cestou.

Naše dlhoročné skúsenosti nám ukázali smer, akým sa máme uberať pri navrhovaní strojov alebo kompletných prevádzok a diagnostike rôznych porúch aby boli k plnej spokojnosti zákazníka.

Mnohokrát sa v našej praxi ukázalo, že drahá a vysoko špičková technológia, ktorú sme prezentovali ako ten najlepší smer nebola práve tá najideálnejšia pre zákazníka. Individuálne potreby každého sú našou prioritou či už po technickej alebo finančnej stránke. Preto kladieme veľký dôraz na osobné stretnutia so zákazníkom priamo u neho na prevádzke a hľadať správne riešenie hoci pri malom stroji aby zákazník bol plne spokojný. Až viac ako dvadsať ročné skúsenosti a naše vlastné vzdelávanie a pýtanie sa, nám ukázali, že spokojnosť zákazníka pri kúpe, poradenstve alebo servise strojov je našou najlepšou devízou a referenciou.

Predajom sa totiž naša spolupráca nekončí ale len začína. Zákazník a priateľ v jednom je totiž náš cieľ.
08.02.2019
DobriBobri, s.r.o.
Prostějovská 4827/37, Prešov,
Martin Molitoris
+421 905 384277
info@bobri.sk


Inzeráty užívateľa DobriBobri, s.r.o.
Správa

DobriBobri, s.r.o.