Pozvánka - Inovácie pre výrobcov obalov

Vyrábate debny alebo palety? Potom si nenechajte ujsť dni obalov vo firme Weinig Dimter v Illertissene / DE, v dňoch 23. a 24. októbra 2019. Popri hlavnej téme „digitalizácia a automatizácia“ špecialisti naživo predvedú malé i veľké riešenia.
Hlavnými bodmi sú vysoko výkonný upevňovací systém OptiCut S90 s robotickým stohovaním a uvedenie výrobkov modulárnej optimalizačnej píly OptiCut S50+.

Samozrejme, návštevníkom bude počas týchto dní k dispozícii aj prierez celým produktovým portfóliom firmy Dimter – počnúc systémami nastavovania polohy, cez skracovaciu pílu OptiCut C50 a C700+, posuvné píly S90 Superdrill a OptiCut S90 s wFlex+- agregátom na zarezávanie šírky, až po Dimter priebehovú pílu OptiCut260 a vysoko výkonné zariadenie OptiCut 450 Quantum.

Okrem toho Dimter predvedie, aké jednoduché môže byť riadenie výroby a spracovanie objednávok vďaka baliacemu softvéru OptiPal. Rôzne spôsoby označovania zdokonaľujú baliaci program firmy Dimter.

V novom Expocentre v Illertissene budú taktiež k dispozícii rozmietacie píly VarioRip 310 M2 a FlexiRip so skracovacou pílou C700+ sesterskej spoločnosti Weinig Raimann z Freiburgu / DE a scanovací systém EasyScan+ od spoločnosti Weinig Luxscan.
Ďalej Dimter počas týchto dní ponúka možnosť vypočuť si zaujímavé prednášky napr. od HPE Bundesverband, Perusch Paletten (zákaznícka prednáška), alebo WoodCare Solutions, na tému robotickej automatizácie.

Čerešničkou na torte je prítomnosť hosťujúcich vystavovateľov, s ktorými môžu návštevníci priamo na mieste konzultovať svoje otázky. Experti z oblasti Weinig hobľovania, Holz-Her píl a CNC, ako aj hosťujúci vystavovatelia Acadon, AB Nageltechnik, Alko, Allen Coding, Bea, BES-Bollmann, Bostitch, Cetec, Corali, Dupatec, Elried, Euroblock, ITW Befestigungssysteme, Pfleiderer, P+K Industrieanlagen, Rea-Jet a Woodform sa tešia na početných návštevníkov.


Program 23. a 24. október 2019:


09:00 – 09:30 privítanie pán Mário Kordt, riaditeľ Dimter a CEO Weinig
09:30 – 10:15 bavorské raňajky
10:15 – 10:45 prednáška
10:45 – 11:30 novinky z priečneho rezania
11:30 – 13:00 ukážky strojov naživo
13:00 – 14:00 obed
14:15 – 14:45 prednáška
15:00 – 18:00 prehliadka firmy Weinig Dimter, ukážky strojov naživo
od 18:00 bavorský večer (len 23.10.) s regionálnymi špecialitami

Bavorský večer 23. októbra zavŕši návštevu v Illertissene prínosnými rozhovormi medzi kolegami, obchodnými partnermi a vystavovateľmi z branže.

Návratka

Bližšie informácie a prihlášky:
Zuzana Simonidesová
+421 901 750 755
info@kral-zilina.sk


Príspevky autora Král s.r.o.
 • Pozvánka - Inovácie pre výrobcov obalov

  Vyrábate debny alebo palety? Potom si nenechajte ujsť dni obalov vo firme Weinig Dimter v Illertissene / DE, v dňoch 23. a 24. októbra 2019. Popri hlavnej téme „digitalizácia a automatizácia“ špecialisti naživo predvedú malé i veľké riešenia.
 • Pozvánka - Deň nábytkárskych technológií v praxi II. alebo Ako vyrobiť nábytok za 30 minút?

  Vážení priatelia z drevárskej a nábytkárskej branže, dovoľujeme si Vás touto cestou pozvať na Deň nábytkárskych technológií v praxi II, ktorý sa uskutoční dňa 25. mája 2016 od 9:00 hod do 16:00 hod v Bratislave.
 • Najmenší stroj od Weinig-a CUBE nemusí obsahovať najmenej možností.

  Osvedčená koncepcia plug-and-play modelu Cube dostala nové prvky výbavy, aby ste mohli pracovať ešte jednoduchšie, presnejšie a efektívnejšie. Liatinový základ na DUROCEL-stojane je základným kameňom k presnosti opracovania.
 • Vynikajúca prezentácia na výstave HOLZ-HANDWERK 2016 Norimberg

  Na takmer 1.600 m² výstavnej plochy sa mohli odborný návštevníci presvedčiť o najnovšom vývoji a inováciách, ktoré HOLZ-HER prináša v oblasti strojov pre olepovanie hrán vrátane využívania laserových hrán, CNC technológiách, nárezových centrách vrátane automatického skladu platňového materiálu.
 • WEINIG CUBE 2016 plný noviniek

  Najmenší hobľovací stroj od spoločnosti WEINIG s označením CUBE je v novom roku dodávaný so špeciálnymi hobľovacími hlavami osadenými žiletkami do špirály a s veľkou ovládacou obrazovkou.
Mohlo by Vás zaujímať
 • Nové Wood-Mizer pily, omítačky a tvarovačky na LIGNA 2019

  Na veletrhu LIGNA 2019 předvede Wood-Mizer novou paletu tvarovaček/srovnávaček a nových pil pro vysoce produktivní podniky i pro začínající podnikatele.
 • Wood-Mizer na veletrhu LIGNA 2017

  S řadou nových výrobků pro první představení světovému dřevařskému průmyslu, byla LIGNA 2017 pro Wood-Mizer velice významná a největší světová výstava zpracování dřeva nezklamala – výsledkem je nejlepší zkušenost pro firmu Wood-Mizer na tomto veletrhu za posledních 10 let.
 • Dny otevřených dveří INTOREX

  S potěšením si Vás dovolujeme informovat, že ve dnech 16. a 17. června 2016 proběhne ve společnosti INTOREX den otevřených dveří společně s představením nově vybudovaného výrobního závodu ve městě Torreló, poblíž Barcelony ve Španělsku.
 • Spoločnosť BRAS, s.r.o. Vás srdečne pozýva na výstavu WoodTec

  Obchodná spoločnosť BRAS Vás srdečne pozýva na 14. medzinárodný veľtrh drevospracujúceho a nábytkárskeho priemyslu WoodTec. Na výstavnej ploche 200 m2 v pavilóne V stánku 108 v termíne od 20. – 23. 10. zákazníkom predstaví široké predajné portfólio pokrokových technologických riešení a noviniek vhodných aj do malých a stredných výrob.
 • Novinky v expozícií Bras : Frézovacie centrum a formátovacia píla

  Spoločnosť Bras s.r.o. je obchodná firma s bohatými skúsenosťami v oblasti predaja, poradenstva a servisu drevoobrábacích strojov, zariadení a technológií. Ponúka stroje od talianskych výrobcov, ktorí vo svojom obore patria medzi absolútnu špičku, čo dokazuje aj množstvo vlastných technologických patentov.
DREVARI.SK, s.r.o.
DREVARI.SK, s.r.o.