AKO VYROBIŤ NÁBYTKOVÚ ZOSTAVU DO 30 MINÚT OD NÁKRESU V KANCELÁRII

Vážení priatelia z drevárskej a nábytkárskej branže,
už po tretíkrát organizujeme v spolupráci s Nábytkovým stolárstvom Peter Tomko z Bratislavy úspešnú exkurziu s názvom Deň nábytkárskych technológií dňa 29. júna 2017 od 9:00 do 16:00 hod v Bratislave.

NÁVRATKANÁVRATKA
Prvýkrát v roku 2014, následne v roku 2016. Teraz sa píše rok 2017 a v strojovom vybavení stolárskej firmy opäť nastali zmeny k lepšiemu. Ste zvedaví, ako posúva svoju výrobu a podnikanie pán Peter Tomko?
Využite túto šancu a vstúpte do jeho výrobnej prevádzky, aby ste videli najnovšie nábytkárske technológie NAŽIVO.

DOZVIEME SA „Ako vyrobiť nábytkovú zostavu do 30 minút od nákresu v kancelárii“


- Softwarová príprava výroby v kancelárii: návrh a nakreslenie nábytkovej zostavy v softwari, následné vytvorenie kusovníka materiálu s importom dát do optimalizačného softwaru OptiBase.

- Po optimalizácii formátovanie materiálu na nárezovom centre HOLZ HER TECTRA 6120 POWER vrátane automatického chaotického skladu veľkoplošného materiálu HOLZ-HER STORE MASTER 5110 so zavážaním nárezového centra. Nalepenie identifikačných štítkov s informáciami pre ďalšie opracovanie.

- Opracovanie dielcov – vŕtanie, frézovanie a drážkovanie na CNC obrábacom centre HOLZ HER EASY MASTER, do ktorého sa importujú dáta z kresliaceho softwaru Cabinet Control a vertikálnom CNC stroji HOLZ-HER EVOLUTION 7405.

- Olepovanie na olepovacom stroji HOLZ HER SPRINT 1329 ( s možnosťou rýchlej výmeny farby lepidla a používanie PUR lepidla).

Po úspešnom dni bude nasledovať spoločenské posedenie a ochutnávka vín KRAL – STEFFANUS s vedením firmy Nábytkové stolárstvo TOMKO. Spoločne oslávime meniny šéfov PETER a PAVOL

Všetci zúčastnení Petrovia a Pavlovia dostanú od nás meninový darček – fľaša vína Kral-Steffanus.

Ak Vás naša pozvánka zaujala, pošlite nám prosím svoju návratku na e-mail: info@kral-zilina.sk do 20.6.2017.
Viac informácií: Jana Piesecká, 0911 500 003.Prihláste sa čo najskôr ! Tešíme sa na Vašu návštevu.

Stretneme sa na adrese
Nábytkové stolárstvo TOMKO,
Prevádzka: SOŠ Polygrafická,
Račianska 190, 835 26 Bratislava.


Príspevky autora Král s.r.o.
Mohlo by Vás zaujímať
 • Wood-Mizer na veletrhu LIGNA 2017

  S řadou nových výrobků pro první představení světovému dřevařskému průmyslu, byla LIGNA 2017 pro Wood-Mizer velice významná a největší světová výstava zpracování dřeva nezklamala – výsledkem je nejlepší zkušenost pro firmu Wood-Mizer na tomto veletrhu za posledních 10 let.
 • ADLER JE SPOĽAHLIVÝM PARTNEROM PRE NÁROČNÝCH ARCHITEKTOV

  Poslucháči fakulty architektúry Slovenskej Technickej Univerzity v Bratislave sa v utorok 16.5. 2017 na prednáške profesionálov z firmy Adler Slovensko dozvedeli hodnotné informácie o trendoch v interiéroch i to, ako dokážu pri navrhovaní použitím produktov Adler predĺžiť životnosť drevených prvkov a mnoho ďalšieho.
 • Dny otevřených dveří INTOREX

  S potěšením si Vás dovolujeme informovat, že ve dnech 16. a 17. června 2016 proběhne ve společnosti INTOREX den otevřených dveří společně s představením nově vybudovaného výrobního závodu ve městě Torreló, poblíž Barcelony ve Španělsku.
 • Spoločnosť BRAS, s.r.o. Vás srdečne pozýva na výstavu WoodTec

  Obchodná spoločnosť BRAS Vás srdečne pozýva na 14. medzinárodný veľtrh drevospracujúceho a nábytkárskeho priemyslu WoodTec. Na výstavnej ploche 200 m2 v pavilóne V stánku 108 v termíne od 20. – 23. 10. zákazníkom predstaví široké predajné portfólio pokrokových technologických riešení a noviniek vhodných aj do malých a stredných výrob.
 • Novinky v expozícií Bras : Frézovacie centrum a formátovacia píla

  Spoločnosť Bras s.r.o. je obchodná firma s bohatými skúsenosťami v oblasti predaja, poradenstva a servisu drevoobrábacích strojov, zariadení a technológií. Ponúka stroje od talianskych výrobcov, ktorí vo svojom obore patria medzi absolútnu špičku, čo dokazuje aj množstvo vlastných technologických patentov.