Wood-Mizer zahajuje reklamní akci pro všechny oranžové pásové pily

Wood-Mizer zahajuje reklamní akci pro všechny oranžové pásové pily
Do 30. června 2017 můžete získat 10% slevu na jakoukoliv oranžovou pilu Wood-Mizer: LT10, LT15, LT20, LT20B, LT40 nebo LT70.

Wood-Mizer zahajuje reklamní akci pro všechny oranžové pásové pily
Do 30. června 2017 můžete získat 10% slevu na jakoukoliv oranžovou pilu Wood-Mizer:
LT10, LT15, LT20, LT20B, LT40 nebo LT70.

Speciální cena pro pásovou pilu LX100 : 140 000,-Kč + DPHJestliže přemýšlíte začít svoje vlastní podnikání v oboru výroby dřeva nebo plánujete modernizaci existujícího provozu novým zařízením nebo prostě chcete mít doma na dvoře malou pilu, abyste pořezali pro sebe nebo sousedy nějaké kmeny – je ten pravý čas rozhodnout se a mít prospěch z naší Jarní akce.

Ušetříte peníze hned v okamžiku nákupu pily!Wood-Mizer vyrábí velice rozmanité pily pro nejrůznější škálu podnikání a investic.
Takže prohlédněte důkladně naši webovou stránku a zavolejte nám, abyste se dozvěděli víc.

Akce platí do 30. června 2017.


Wood-Mizer CZ
Luby 91, 339 01 Klatovy
tel 376 312 220
fax 376 319 011
woodmizer@woodmizer.cz
www.woodmizer.cz

Wood-Mizer Danubia
Hadovce 5, 94501 Komárno
tel +421 35 7 740 316
fax +421 35 7 740 326
woodmizer@woodmizer.sk
www.woodmizer.sk


Príspevky autora Wood-Mizer CZ s.r.o.
Mohlo by Vás zaujímať
 • Vykracovanie materiálu efektívnejšie, produktívnejšie, lacnejšie a hlavne bezpečne!

  Spoločnosť WOOD & METALS, s.r.o. bola založená v r. 2001. Výrobný program tejto spoločnosti je zameraný na stavebné rezivo, rôzne prírezy a výrobu atypických paliet. Konateľom spoločnosti je Ing.Luboš Kvak, ktorý nám podal cennú spätnú väzbu k investícii do strojného zariadenia STÖRI MANTEL.
 • Veselé Vianoce a šťastný Nový rok praje Tekma SK, spol. s r.o.

  Spoločnosť Tekma SK, spol. s r.o., pôsobiaca na slovenskom trhu ako výhradný distribútor drevoobrábacích technológií od renomovaných firiem ako Biesse, Costa, Cefla, ďakuje všetkým svojím zákazníkom, dodávateľom a obchodným partnerom za podporu a pretrvávajúcu spoluprácu v roku 2012.
 • Smrad vanie z Národného lesníckeho centra (Redakčná poznámka)

  Minulý týždeň bola zverejnená informácia o neznámom portáli forestportal.nlcsk.org , ktorého vytvorenie si pred niekoľkými rokmi objednalo Národné lesnícke centrum (NLC) a na ktorý nám Európska únia prispela sumou 700-­tisíc EUR. Pre tých, ktorí túto správu nezachytili, je k dispozícií následovné video.
 • Víťaz veľtrhu Linumexpo 2012: 5-osé CNC obrábacie centrum HOLZ-HER

  Na tohtoročnej výstave Lignumexpo v Nitre si cenu veľtrhu v kategórii Stroje na obrábanie a tvárnenie dreva odnieslo 5-osé CNC obrábacie centrum od firmy HOLZ-HER, model Pro Master 7225. Ako jediný CNC stroj na výstave mal konfiguráciu s 5-osím elektrovretenom, ktoré bolo možné priamo sledovať priamo pri obrábaní materiálov. Návštevníci mohli vidieť obrábanie masívneho dreva a aj MDF materiálov.
 • WEINIG GROUP na veľtrhu HOLZ-HANDWERK v Norimbergu

  Najväčší svetový drevársky a stavebný veľtrh v nemeckom Norimbergu naďalej znamená pre WEINIG GROUP úspech a víťazstvo. Vynikajúca nálada v plne obsadených halách svetového lídra z Tauberbischofsheim-u sa ukazuje každé dva roky ako magnet pre odborných návštevníkov. Nápadný je i vysoký podiel kvalifikovaných návštevníkov.